Drevená 3D Mapa Sveta

180,00 €
Expedícia: do 3-5 pracovných dní

Už viac než rok prinášame na trh drevené výrobky, medzi ktoré patria aj nástenné drevené mapy. Keďže si uvedomujeme, že nie každému sa do interiéru hodia prírodné drevené dekorácie, rozhodli sme sa pre našich zákazníkov vytvoriť túto ručne maľovanú farebnú mapu.

 

Pri návrhu sme si dali záležať, aby nám neunikol ani jeden detail. Preto na nej nájdeme nielen všetky kontinenty, ale aj ostrovy, bez ktorých by to rozhodne nebolo ono. A aby sme zjednodušili orientáciu a dali vám možnosť edukačného či herného využitia, mapa má detailne vygravírované hranice jednotlivých krajín, spoločne s ich názvami. Neváhajte to využiť a užite si pri našej ručne vyrobenej mape sveta množstvo zábavy so svojimi deťmi či priateľmi.

Veľkosť
Množstvo

 

Bezpečnostná politika

 

Dodacie pravidlá

 

Politika návratu

Jej jednotlivé časti sú vyrezávané pomocou laserového stroja, aby bola zachovaná maximálna tvarová presnosť a následne je každý kúsok ručne opracovaný, aby vynikol aj ten najmenší detail. Po tejto úprave je valčekom nanesená farba, ktorá musí schnúť niekoľko hodín. Používame len vodou riediteľné a zdravotne nezávadné farby, ktoré bežne nájdete aj na detských hračkách, takže sa nie je čoho obávať.

Pýtate sa, aké náradie budete potrebovať k zaveseniu? Najlepšie na tejto krásnej drevenej mape sveta je to, že ju zavesíte úplne bez náradia. Každý dielik je vybavený kvalitnou obojstrannou páskou, ktorá mapu udrží na stene za akýchkoľvek okolností. A vy sa nemusíte báť, že vám na hlavu spadne celý svet!

 

Nech už ste vášnivý cestovateľ, chcete mať celý svet ako dlani alebo ste jednoducho milovníkom krásnych vecí, táto drevená farebná mapa dokonale skrášli každý jeden priestor, v ktorom sa objaví.

Veľkosti mapy:

L - 150 cm x 90 cm 
XL - 200 cm x 120 cm 
XXL - 300 cm x 175 cm  

Svet je obrovský, možností je mnoho. A vaše spomienky sa s našou mapou nikdy nevytratia. Naša drevená mapa je perfektna dekoracia na stenu svojej izby, haly, obývačky, kancelárie, či chaty.

29117000